BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

LaraWith.me Lietuva

Šiandiena jau praėjo mėnuo nuo tos dienos, kai pirma karta susidūriau su LaraWith.me . Visai atsitiktinai užtikau Laros tinklapi ieškodamas informacijos apie įvairia kriptovaliutą, tinklapije newsbtc.com , pirma mano mintis aišku būvo : Cha dar viena nesamonė kuri siūlys graibstyti aukso ašaras iš dangaus mulkiams kurie neturi nei vilties nei techninių žinių kaip šiame „neteisingame pasaulyje” uždirbti valiutą, tačiau kita diena pasamonėje pats iš saves besišaipydamas jau registruojuoi LaraWith.Me . Kodėl ? Nes viskas paprasčiau nei paprasta, registracija, prisijungimas, pinigu idėjimas ir išemimas visa tai paprasta kaip registracija gmail’e ar facebook’e. Taigi trumpai supažindinsiu su visa prisijungimo procedūra jeigu atsirastu susidomėjusiu bendraminčių. O po to pasversime už ir prieš dalyvavimą „Lara” programoje.

1. Pirmas dalykas kuri reikia padaryti atsisiūsti Telegram app’sa iš telegram.org svetainės. ( prisijunge paprasčiausiai pasirinkite kokiai programinei įrangai jums bus reikalingas telegram’as: windows, android ar apple.)

2. Pasirinkus platforma busite nukreipti į registracijos langą. (android, IOS, web versijose.) Pc versija reikia atsisiūsti į savo kompiuteri, ja isirašius seka bus ta pati.

3. Užpildžius reikiamus laukus gausite sms su patvirtinimo kodu, štai ir viskas jūs jau telegrame.

4. Paieškos laukelije įrašykite @_lara_with_me_bot ir jūs jau pasirenge investuoti.

Trumpai supažindinęs potencialius vartotojus su investicine sistema norėčiau pabrėžti, kad ilgai laukti neverta, šiuo metu LARA yra vis dar naujas ir augantis projektas o būtent dėl to jis dar gyvuos kurį laiką, atsižvelgiant į idėtą darbą ir ,,alexa” svetainių lankomumo reitingą, galime tikėtis LaraWith.me veikimo mažiausiai iki 1 metų ( šiuo metu ji gyvuoja 3 mėn.). Viskas šiuo metu yra ant bangos, nemanau kad Lara komanda sustos anksščiau nei pasieks milijono vartotojų skaičių. Turint omenyje, kad investuota suma atsiperka po 33 dienų, galime uždirbti nemenką sumą pinigų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą